Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktor365 Doktorların, Kliniklerin veya Hastanelerin hasta takibi ve raporlama, randevu ve tedavi işlemleri gibi iş süreçlerini yönetebilecekleri SaaS tabanlı bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sistemidir.

Doktor kimliği sistem tarafından tanımlanmış olan herkes Doktor365’i kullanabilir.

Satın alma işlemlerini yönetici hesabınız ile sistem menüsü üzerinden kredi kartı veya havale ile size sunulacak opsiyonlar çerçevesinde yapabilirsiniz.Yenileme süresi yaklaştığında sistem size gereken hatırlatmaları yapacaktır. Kredi Kartı bilgilerinizi sistemimizde tutmadığımız için yenileme işleminde yeniden bilgilerinizi girmeniz istenecektir.

Doktor365’i herhangi bir kredi kartı bilgisi girmeden ve ödeme yapmadan hemen şimdi ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre ek hizmetler içeren paketleri satın alabilirsiniz.

Doktor365 ISO 27001 ve SPICE IEC 15504 gibi sahip olduğu uluslararası sertifikalar ile dünya standartlarında bir veri güvenliği sağlamaktadır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu(KVKK) gereğince tüm bilgileriniz yazılım ekibimiz tarafından titizlikle koruma altına alınır. Verilerinize bir başkası asla ulaşamaz ve görüntüleyemez. KVKK ile tam uyumludur. Ayrıca tüm veriler Türkiye içerisinde bulunan veri merkezlerimizde güvenle saklanmaktadır.

Tüm verileriniz güvenli bir şekilde yedeklenmektedir.

Halihazırda kullanmakta olduğunuz farklı bir CRM sisteminde bulunan müşteri verilerinizi veya harici olarak elinizde bulunan müşteri verilerinizi sistemimiz üzerinde bulunan içe aktarım bölümünden Doktor365’e aktarabilirsiniz.
 

Destek ekibimiz Doktor365’i kullandığınız süre boyunca sizlere her konuda destek hizmeti verecektir. İster çalışma saatleri içerisinde ister çalışma saatleri dışında sistem üzerinden destek talebi oluşturup bizlere iletebilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa süre içerisinde sizler ile iletişime geçecektir.

Cep telefonu ve tablet üzerine çalışmalarımız devam ediyor. Yakın zamanda cep telefonu ve tablet sürümümüzde sizlerle olacaktır.

Doktor365 kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış herhangi bir internet kullanıcısının kolaylıkla kullanabileceği bir arayüze ve yapıya sahiptir. Aynı zamanda destek bölümünde yer alan sizler için hazırlamış olduğumuz kullanım kılavuzlarını inceleyerek sistemin uçtan uca nasıl kullanılacağına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kullanmayı bırakma talebiniz doğrultusunda tüm verileriniz sistemden güvenli bir şekilde silinecektir. Bu veriler, şimdiye kadar oluşturduğunuz tüm verileri ve bu verilerin yedeklerini içerir.

Elbette, o ana kadar girmiş olduğunuz tüm veriler sizindir. Doktor365'i kullanmaktan vazgeçerseniz verilerinizi excel formatında alabilirsiniz. Ancak bilmenizde fayda var ki bu bizi çok üzecektir.